galtek galvano, 3d logo nyrstar turkiye temsilcisi galtek galvano www.nyrstarturkiye.com

TARİHÇE

1998 Ferit Çınar ve Halim Polat şirketi Tahtakale de kurdu.

1998LVH Uzman Elektroforetik Sistemleri ile ortak çalışmalar başladı

2002Müşterilerimize daha yakın olmak ve daha hızlı hizmet vermek amacı ile (İ.O.S.B) İkitelli organize sanayi bölgesine taşındık.

2006Dünyanın en büyük zamak üreticisi olan NYRSTAR şirketi ile ortak çalışmalar başladı.

2007Levha, spiral sargılı membranlar, membran elemanları üretimi yapan SEPRO LEVHA ile ortak çalışmalar başladı.

2009 Metal kaplama sektörününde bir İtalyan devi olan TECNOCHIMICA ile ortak çalışmalar başladı.

2009Her geçen gün biraz daha büyüyen şirketimiz, çalışma alanları, toplantı, depo ve benzeri ihtiyaçlarını karşılayacak çok amaçlı yeni bir yönetim binasına ihtiyaç duyuyordu. Bu ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak yeni yönetim ve idari merkezimizin inşaatına başladık.

2010Şuan bulunduğumuz yönetim de idari merkez binamıza taşındık.

2010Gelişen ve büyüyen sektörde yaptığımız başarılı çalışmalar ve hizmetimiz gözlerden kaçmadı ve Trade Leaders´ Club taraffından "36. uluslararası en iyi ticari isim" ödülünü aldık.

2010Şirket olarak herzaman kaliteli ürün ve kaliteli hizmete yatırım yapmayı ilke edindik, yatırımlarımızı bu doğrultuda yaptık. Teknoloji ve yeniliğe yaptığımız bu yatırımlarımız gözlerden kaçmadı ve Trade Leaders´ Club taraffından "en iyi teknoloji, gelişim ve kalite" ödülünü aldık.

2010İşimizi en iyi şekilde yapmak, hizmetimizi en iyi şekilde vermek, teknoloji ve yeniliğe yatırım yaparken insana değer katmak ve sonuç olarak Tarade Leaders Club taraffından "mükemmel iş" ödülünü almak. bizi her zaman daha iyiye, daha kaliteliye ve daha güzele yatırım yapmaya sevketti.

galtek hakkında foto
galtek galvabo logo 3D
Galtek Galvano Kimyasalları 2012 © Tüm Hakları Saklıdır